New subscribers get 2 lbs. of grass-fed ground beef FREE. Click here to learn more or contact us for more details!

Types of provisions: All-In provisions

 All-In provisions are:

  • Curated mix of all the delicious cuts, including all varieties of steaks, ribs and roasts, plus bacon, sausage and ground meat
  • $6.20 / serving, and up
  • Available as 10-, 15-, 20- and 30-lb. monthly or bi-monthly provisions
  • Great for: Everyone! - particularly those who like maximum variety.
11 products
  • Beef & Pork "All-In" - 10 lbs. ($7.00/serving)
    Regular price
    from $135.00
    Sale price
    from $135.00
    Regular price
    $140.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beef & Pork "All-In" - 15 lbs. ($6.70/serving)
    Regular price
    from $190.00
    Sale price
    from $190.00
    Regular price
    $200.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beef & Pork "All-In" - 20 lbs. ($6.40/serving)
    Regular price
    from $245.00
    Sale price
    from $245.00
    Regular price
    $255.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beef & Pork "All-In" - 30 lbs. ($6.20/serving)
    Regular price
    from $360.00
    Sale price
    from $360.00
    Regular price
    $370.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beef-Only "All-In" - 10 lbs. ($7.00/serving)
    Regular price
    from $135.00
    Sale price
    from $135.00
    Regular price
    $140.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beef-only "All-In" - 15 lbs. ($6.50/serving)
    Regular price
    from $200.00
    Sale price
    from $200.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beef-only "All-In" - 20 lbs. ($6.40/serving)
    Regular price
    from $255.00
    Sale price
    from $255.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beef-only "All-In" - 30 lbs. ($6.20/serving)
    Regular price
    from $370.00
    Sale price
    from $370.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pork-only "All-In" - 10 lbs. ($6.50/serving)
    Regular price
    $120.00
    Sale price
    $120.00
    Regular price
    $130.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pork-only "All-In" - 15 lbs. ($6.20/serving)
    Regular price
    $175.00
    Sale price
    $175.00
    Regular price
    $185.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pork-only "All-In" - 20 lbs. ($6.00/serving)
    Regular price
    $230.00
    Sale price
    $230.00
    Regular price
    $240.00
    Unit price
    per 
    Sold out